ok , napravi reset i ako opet mozes klikati po ikonama , javi , mozda da ubacis unlok na sd karticu pa probas dali ce unlok podignuti !?
navrati u osobni inbox !
ok , napravi reset i ako opet mozes klikati po ikonama , javi , mozda da ubacis unlok na sd karticu pa probas dali ce unlok podignuti !?
navrati u osobni inbox !
Neka proba navigaciju bez SD kartice i onda bi trebao ući u u Einstellung . Mislim da ima tamo i kalibraciju i štelanje puta do "navi" bez obzira koja bila .
Nakon ubacivanja SD karte treba odredit putanju /SDMMC/MobileNavigator/MobileNavigator.exe i vratiti se nazad na početni "menu" i kliknuti Navigation
Navigacija ima 64Mb RAM_a i neće biti dovoljno za unlock + navi .
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks