Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Retfala
    Mobitel
    Samsung A55 5G
    Postova
    867
    Bodovi
    15.978
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok , napravi reset i ako opet mozes klikati po ikonama , javi , mozda da ubacis unlok na sd karticu pa probas dali ce unlok podignuti !?

    navrati u osobni inbox !

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zuzo Pregledaj post
    ok , napravi reset i ako opet mozes klikati po ikonama , javi , mozda da ubacis unlok na sd karticu pa probas dali ce unlok podignuti !?

    navrati u osobni inbox !
    Neka proba navigaciju bez SD kartice i onda bi trebao ući u u Einstellung . Mislim da ima tamo i kalibraciju i štelanje puta do "navi" bez obzira koja bila .
    Nakon ubacivanja SD karte treba odredit putanju /SDMMC/MobileNavigator/MobileNavigator.exe i vratiti se nazad na početni "menu" i kliknuti Navigation

    Navigacija ima 64Mb RAM_a i neće biti dovoljno za unlock + navi .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Aug 2010
    Lokacija
    CH
    Mobitel
    Xiaomi redmi note4
    Postova
    62
    Bodovi
    7.542
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.542, Nivo: 20
    Bodovi: 7.542, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nazalost ne mogu uci u Einstellungen klikam na ikonicu i cuje se ono klak klak ali se nista ne dogadja....svasta ali skinuo sam jednu iGo 8 od tebe Walter vidi na slikama sto se dogadja kad ju stavim na karticu i pokrenem uredjaj. Kakvu takvu reakciju Imam samo na taj iGo.



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Nokia navigacijski software] objavljen besplatni turn-by-turn
    By beetleman in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-01-2010, 22:48
  2. Navigacijski softver za Symbian S60
    By OpasanNekiLik in forum Symbian
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 03-12-2009, 20:01
  3. X1, Update Service javlja "Proizvod nije prepoznat"
    By vasco in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-06-2009, 11:17
  4. [E50] Pitanja vezana uz taj uredjaj.
    By avantgard in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 29-09-2007, 13:49
  5. D600, uredjaj 'navigacije'
    By mirkop in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-08-2007, 22:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove