Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Aug 2010
    Lokacija
    CH
    Mobitel
    Xiaomi redmi note4
    Postova
    62
    Bodovi
    7.542
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.542, Nivo: 20
    Bodovi: 7.542, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nemam pojma vidim da jednostavno na nikakvo klikanje po ikonama ne reagira. Probat cu jos sutra stavit taj mobilenavigator na karticu pa vidjet hoce li blokirat. Zasada ne reagira niti sa sd karticom a niti bez nje...cudno.. mozda ga je ovaj light zblesirao. Probam sutra pa se javim!

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Retfala
    Mobitel
    Samsung A55 5G
    Postova
    867
    Bodovi
    15.978
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Bodovi: 15.978, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gospican Pregledaj post
    Nemam pojma vidim da jednostavno na nikakvo klikanje po ikonama ne reagira. Probat cu jos sutra stavit taj mobilenavigator na karticu pa vidjet hoce li blokirat. Zasada ne reagira niti sa sd karticom a niti bez nje...cudno.. mozda ga je ovaj light zblesirao. Probam sutra pa se javim!
    cekaj , jer prije light v. isto blesirao , t. j. jesi mogao na desktopu klikati ikone !?
    ako jesi , izvadi sd karticu napravi reset, posto nevidis uredjaj , jesi u win-u dozvolio za nepoznate date !?
    jesi probao na sd karticu neki unlok , za probu ali unlok za 320x240 rezoluciju !

    Rove navigacijski uredjaj i iGo(kineski jeftini proizvod)

    Pozzz ekipa... evo naime u ovome rove uredjaju je bio instaliran iGo8 sa kartama za samo par zemalja D,A,SLO,HR,BiH sad jel jos sto bilo nemam pojma ali nije poanta u kartama. Desilo se naime da je kartica polomljena(ne pitajte kako dobio sam uredjaj bez nje) Zanima me koji iGo ili neku drugu navigaciju mogu postaviti na uredjaj.
    Posto bas ne raspolazem nekim velikim podatcima a ni znanjem evo link na ebayu di sam nasao istu takovu:
    to sve mi je malo komicno , kazes ne kuzis , ali se vidi da ti nije prvi put sa tom materijom !
    i slusaj i radi kako ti kolega walter govori !!
    Zadnji uredio zuzo : 13-11-2016 u 23:08

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience PointsTagger Second Class

    Datum registracije
    Aug 2010
    Lokacija
    CH
    Mobitel
    Xiaomi redmi note4
    Postova
    62
    Bodovi
    7.542
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.542, Nivo: 20
    Bodovi: 7.542, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da prije litea sam mogao klikati Ikone,pokusao sam napraviti reset sa i bez SD kartice ali jednostavno kao da se ROM na uredjaju nekako zamrzao. Ne kuzim ovo sa ovakvim uredjajima a ovo sto ti vidis da mi nije prvi put,u pravu si,prije sam imao iskustva sa iGO sygic navigon...ali na android uredjajima(tableti i mobiteli) no to je drugacije nego ovo i zato kazem da nemam znanja, sto u biti i jest tako. Znaci zaista mi treba pomoc i nisam zapoceo temu iz zafrkancije.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Nokia navigacijski software] objavljen besplatni turn-by-turn
    By beetleman in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 27-01-2010, 22:48
  2. Navigacijski softver za Symbian S60
    By OpasanNekiLik in forum Symbian
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 03-12-2009, 20:01
  3. X1, Update Service javlja "Proizvod nije prepoznat"
    By vasco in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 29-06-2009, 11:17
  4. [E50] Pitanja vezana uz taj uredjaj.
    By avantgard in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 29-09-2007, 13:49
  5. D600, uredjaj 'navigacije'
    By mirkop in forum Samsung
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-08-2007, 22:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove