Na Viber prosječni korisnik mjesečno potroši 50 mb a oni siluju i poklanjaju nešto što nam ne treba. Bezveze.
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Izvorno postao Smuchac Na Viber prosječni korisnik mjesečno potroši 50 mb a oni siluju i poklanjaju nešto što nam ne treba. Bezveze. Upravo ovo! Koristim Viber i za pozive i za poruke, ali mjesečno mi ode samo oko 100 MB na to. Baš bezveze akcija. I još ne možeš dobiti MB za bonove manje od 75 kuna. Da promet nije ograničen samo na Viber, bila bi super promocija...
Leone
Pravila foruma
Bookmarks