Hvala ti,spasio si me. Imas pivu. Moze mod zakljucati temu.
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Izvorno postao Smuchac Hvala ti,spasio si me. Imas pivu. Moze mod zakljucati temu. Nećemo zaključat Temu , možda se nađe još sličnih "bisera" ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Pravila foruma
Bookmarks