Ovo je kao njihova reklama (ili teleoperatera općenito)!Samo obrnuta.
Prvo senzacija, a onda ono pisano mikroskopskim slovima.
Ovo je kao njihova reklama (ili teleoperatera općenito)!Samo obrnuta.
Prvo senzacija, a onda ono pisano mikroskopskim slovima.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
O tome smo pisali prije 20 dana.
Vidi:
http://cafe.mobil.hr/threads/73777-T...=1#post1087359
vidio sam nakon sto sam postavio... Odmah sam si na face postavio i share-ao temu na forumu... Potrebno je i pohvaliti poskupljenje kad oni sami nece i to šutke rade... A kad pojeftinjuju i lipu, onda to odzvanja skoro i na crkvenim zvonima...
Bookmarks