Jeli moguće skinit i advanced map upgrade ?
Jeli moguće skinit i advanced map upgrade ?
Nisam probavao , inače sama firma mislim da se zove Avionics koja ovaj Software radi , poprilično je neozbiljna , na upite rijetko ili neozbiljno odgovaraju . Meni su rekli na kupljeni program koji nije htio raditi , da sam trebao prije njih pitati dali funkcionira na mojem uređaju , a ne ispasti kokoš (Chiken) . Za inat sam ih kreknuo i postavio na Forum , pa sad neka i oni kokodaču ...
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks