Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bolje za tebe, za nekog drugog je bolje ovako kako i je.
    Uostalom, mislim da je lakse tebi sjetiti se da trebas deaktivirat tu opciju (ako ti treba tu i tamo, svakih par mjeseci) nego nekom drugom tko bi svaki mjesec trebao isti dan aktivirat tu opciju. Ti ces ti napravit jednom svakih par mjeseci, netko drugi ce to morat odradit doslovno svaiki mjesec. Vjerojatno je zato i napravljeno da se automatski reaktivira

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    s.brod
    Mobitel
    huawei p10 plus
    Operater
    t-mobile,tele2
    Postova
    168
    Bodovi
    13.314
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.314, Nivo: 27
    Bodovi: 13.314, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miro29 Pregledaj post
    Bolje za tebe, za nekog drugog je bolje ovako kako i je.
    Uostalom, mislim da je lakse tebi sjetiti se da trebas deaktivirat tu opciju (ako ti treba tu i tamo, svakih par mjeseci) nego nekom drugom tko bi svaki mjesec trebao isti dan aktivirat tu opciju. Ti ces ti napravit jednom svakih par mjeseci, netko drugi ce to morat odradit doslovno svaiki mjesec. Vjerojatno je zato i napravljeno da se automatski reaktivira
    i taj netko koristi svaki mjesec isto megabajta....recimo ima tarifu sa 1gb,aktivira opciju sa 1gb i čovjek uvijek koristi do 2gb,..nikad nemora koristiti još jednom ili pet puta opciju interneta (može do 20 puta) i nikad neće potrošiti samo 1gb ,već mu obavezno treba produžiti automatski jer zna da će mu i idući mjesec trebati baš 1gb koji je aktivirao.njemu je lakše odmah dati 35kn za taj gigabajt nego aktivirati opciju kad potroši tarifu...super kad je tako.....ako recimo ovaj mjesec aktiviraš opciju recimo 3 puta.....treba i to automatizirati da svaki mjesec 3 puta se naplati jer tako je nekom čovjeku lakše.....
    zanima me dal' ćeš ti sebi aktivirati opciju da svaki mjesec skida 35 ili 55kn...automatski....ili ćeš možda sačekati da vidiš kad potrošiš iz tarife koliko ti još treba pa odlučiti.....

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Lumia 520, N85
    Operater
    VIPme NS+/Tomato45lp
    Godina
    53
    Postova
    284
    Bodovi
    12.142
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rješenje tvojih muka:
    Ako si npr. aktivirao opciju 1 GB, onda nemoj nikad na računu imati više od 35 kn, osim onaj dan kad ti se reaktivira Brutalna ili Zicer.


    Članak 7. Prioritet trošenja internetskog prometa je sljedeći, Korisnik će se prvo obračunavati internetski promet iz promocije Bonus MB, nakon toga iz opcija i na kraju iz tarife.

    Ako npr. imaš 1000 MB u tarifi (npr. Brutalna), a trošiš 1,5 GB, onda ćeš recimo:
    1.9. reaktivirat će ti se tarifa (ako imaš dovoljno kuna)
    21.9. ćeš potrošiti tarifnih 1000MB i kupit ćeš 1 GB opcijom
    1.10 reaktivirat ce tarifa (ako imaš dovoljno kuna). U međuvremenu si potrošio 1/2 GB iz opcije, a na računu ostaviš maksimalno 34,99 kn
    11.10 potrošio si sve iz opcije, i počnu ti se trošiti MB iz tarife
    21.10. neće ti se reaktivirati opcija jer od 34,99 kn ti se ne može reaktivirati opcija (čak i da nisi imao naknade za uspostavu poziva)
    31.10 reaktivacija tarife (ako imaš dovoljno kuna)
    .........

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung Galaxy S3
    Operater
    VIP, T-mobile, Tele2
    Postova
    589
    Bodovi
    13.807
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Bodovi: 13.807, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao gorand1 Pregledaj post
    i taj netko koristi svaki mjesec isto megabajta....recimo ima tarifu sa 1gb,aktivira opciju sa 1gb i čovjek uvijek koristi do 2gb,..nikad nemora koristiti još jednom ili pet puta opciju interneta (može do 20 puta) i nikad neće potrošiti samo 1gb ,već mu obavezno treba produžiti automatski jer zna da će mu i idući mjesec trebati baš 1gb koji je aktivirao.njemu je lakše odmah dati 35kn za taj gigabajt nego aktivirati opciju kad potroši tarifu...super kad je tako.....ako recimo ovaj mjesec aktiviraš opciju recimo 3 puta.....treba i to automatizirati da svaki mjesec 3 puta se naplati jer tako je nekom čovjeku lakše.....
    zanima me dal' ćeš ti sebi aktivirati opciju da svaki mjesec skida 35 ili 55kn...automatski....ili ćeš možda sačekati da vidiš kad potrošiš iz tarife koliko ti još treba pa odlučiti.....
    U nekoj tarifi imas 1gb, a tebi (nekom drugom, da se sad ne zakacis na to "tebi treba") treba uvijek vise od toga sto imas u tarifi. Osim toga, nekome (u tomatu) ne trebaju ni pozivi ni poruke nego samo internet promet i tad ce na osnovnu tarifu samo aktivirat tu opciju. Po tebi, nek svaki mjesec produzuje opciju. Tako ces ti i njih jos 30% koji povremeno koristite te opcije imat komociju, a oni drugi nek razmisljaju o tome da opciju produlje nakon 30 daba. Nije ti cudno da svi operateri na isti nacin nude te opcije? Osim toga, onda bi mogli i te prepaid tarife nudit na isti nacin - sam ih moras reaktivirat nakon 30 dana. Mozda ti jedan mjesec treba 1gb, drugi manje od 500mb, treci trebas 100 min razgovira, cetvrti 1000 min..
    Ak ti nesto treba privremeno, vodi brigu o tome da deaktiviras opciju. Stavi u kalendar pa nek te mob podsjeti da moras deaktivirat opciju.
    Radis problem tam gdje ga nema (kao i zenske i njihovo prigovaranje oko dignute daske na wc skoljki)

  5. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Bonus račun
    By fico45 in forum T - Mobile
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-04-2012, 22:56
  2. Elektro bonus na sinpa računu
    By iv_ana_vi in forum T - Mobile
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-05-2007, 14:33
  3. Bonus Kune prilikom nadoplate Simpe
    By RAUL in forum T - Mobile
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-05-2007, 20:17
  4. Simpa bonus na račun
    By Inovator in forum T - Mobile
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 10-04-2007, 23:20
  5. VIPme.bonus - za VIPme korisnike
    By //Wild-Boy\\ in forum A1
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-11-2004, 21:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove