A dobro je i za korisnike tarife na tudji racun.
Uz nadoplatu bonovima od 50+20 kn (+7 kn novog nameta) dobiju se dva mjeseca po 1gb prometa.
Znaci, za 35 kn/mj (+3,5 kn) dobije se 1gb + neograničeni sms i razgovori bez naknade za uspostavu poziva. Dakako, to vrijedi za one koji primaju puno poziva i one koji su u prošlosti iskoristili razne promocije pa višak minuta u tarifi pretvorili u kune na tomato bonus računu.
Najbolji dio ove tomatove opcije mi je ovo:
"neiskorištena količina podataka uključena u opciju će se prenijeti u novu opciju u trenutku aktivacije"


Odgovori uz citat
Bookmarks