Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 95

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uvijek (barem sve vrijeme dok sam ja koristio mobitel od 2000.) je obračunska jedinica bila 15 sekundi. Onda je država prije par godina nametnula dodatni porez operaterima pa su povisili na 60 sekundi (zajedno sa skupljim SMSovima prema inozemstvu itd.). Naravno, kada je taj dodatni porez ukinut ništa se nije vratilo na staro

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    kada je taj dodatni porez ukinut ništa se nije vratilo na staro
    Zašto zatvaras oci pred ponudom bonbona i revolucije?
    Uostalom i yager ti je napisao u prethodnom postu...
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    samo dvije nemaju obračunsku jeidinicu od 60 sekundi, sve ostale imaju


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. [Tomato] - "Zestoka tarifa"
    By -->Cionn<-- in forum Tomato
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 25-07-2014, 16:56
  2. Odgovora: 252
    Posljednji post: 17-06-2014, 16:34
  3. Usporedbe par mobilnih operatera i tarifa na "papiru"
    By nway in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 19-01-2011, 11:15
  4. "i300", "sve za mene 400" ili "smiley"
    By Zikko in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-12-2010, 20:55
  5. Tomato-"produljena vam je opcija"
    By Moby in forum Tomato
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 05-09-2009, 16:06

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove