Uvijek (barem sve vrijeme dok sam ja koristio mobitel od 2000.) je obračunska jedinica bila 15 sekundi. Onda je država prije par godina nametnula dodatni porez operaterima pa su povisili na 60 sekundi (zajedno sa skupljim SMSovima prema inozemstvu itd.). Naravno, kada je taj dodatni porez ukinut ništa se nije vratilo na staro![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks