Nije test al evo mogu ja napisat nekoliko sitnica koje mogu zakljucit nakon tocno mjesec dana koristenja.
Najvise me odusevio na ovom mobitelu - EKRAN - bez konkurencije, vidljiv u svim uvjetima - za mene osobno puno bolji od S3 kojeg sam prije koristio.
Touch radi izvrsno, nema nikakvih "mrtvih" tocaka - gdje pritisnes tu i hvata, nikad se neglupira
Pomalo me razocarala - KAMERA - nije to jos u rangu samsunga :/
Iako koristeci dodatne aplikacije poput Vignette dosta je to bolje nego sa serijskom aplikacijom.
mobitel je u ruci dosta cvrst, kompaktan i nista ne "skripi"... ostavlja dojam kvalitete i nitko od ekipe nikad na prvu na pomisli da je rijec o kinezu...
I na kraju - BATERIJA - meni drzi 1 dan u prosjeku - al stvarno aktivnog koristenja - zna stalno pratim rezultate od kladionice, stalno se fejs vrti, cesto nesto slikam... i navecer u 23 mora na punjac...
Nisam jos pokusao stavljat KitKat pa me zanima kako je najbolje spasit sve kontakte? (jer vjerujem da bi ih sve izgubio nakon roota)



?
Odgovori uz citat

Bookmarks