Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2
    Bodovi
    20
    Nivo
    1
    Bodovi: 20, Nivo: 1
    Bodovi: 20, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma nisam ja ni mislio da ne bi trebao ništa platiti ili da ću jako povoljno proći. Samo što si mi na prodajnom mjestu i u Službi za korisnike rekli da ću za raskid ugovora morati platiti malo manje od 3000 kuna kad na kraju je došao račun 5650 kuna. I kad sam išao pogledati njihov način obračuna popusta na mobitel ostao sam šokiran. Em ti naplate stvarni popust prilikom kupnje i još ti zaračunaju 100 kuna koje otplaćuješ svaki mjesec puta 24 mjeseca, znači dodatnih 2400 kuna. I još ti naravno zaračunaju tarifu...i to je kakti sve po zakonu

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao m@rio Pregledaj post
    ...
    Ja sam proteklih godina radio paralelne kupnje. Znaci, vise istih mobitela i istih tarifa. Onda sam zatražio isključenje. izracun iz t-centra mi je bio povoljan pa sam to i učinio. No, dobiveni računi za penale su varirali i vise od 1000 kn (ponavljam, isti mobiteli i iste tarife, ugovoreni unutar istog mjeseca). Žalio se. Nekad u prvostupanjskom, nekad u drugostupanjskom povjerenstvu dali mi za pravo i vratili krivo naplacen novac i priznali kao jedini točan - odgovor koji sam dobio u t-centru. Bilo je to prije 1-2 godine kada je t-mobile prodavao subvencionirane mobitele, a naplaćivao siću od penala.
    Uvođenjem Plan tarifa (HT, 21. ozujak 2013.), tango/swing tarifa (VIPnet, 6. ozujak 2013.) i obrocne otplate (Tele2, 1. prosinca 2011.) sve se promjenilo - na gore, za nas korisnike.

  3. #3
    Banned Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2013
    Postova
    145
    Bodovi
    1.061
    Nivo
    7
    Bodovi: 1.061, Nivo: 7
    Bodovi: 1.061, Nivo: 7
    Ukupna aktivnost: 20,0%
    Ukupna aktivnost: 20,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    baš zamišljam kako forumaši sutra odlaze u telekom centre. kupuju najskuplje mobitele s najvećim popustom u najskupljim tarifama i nakon par dana gase tarife, a kada dobiju račun od 5.000 do 10.000 kn organiziraju prosvjed i mašu člankom iz večernjeg lista.
    zvuči (ne)stvarno
    Narod je uplašen, stoga ih operatori tretiraju poput ovaca za šišanje. Uporni pobjeđuju!



    = Citat = Izvorno postao m@rio Pregledaj post
    Ma nisam ja ni mislio da ne bi trebao ništa platiti ili da ću jako povoljno proći. Samo što si mi na prodajnom mjestu i u Službi za korisnike rekli da ću za raskid ugovora morati platiti malo manje od 3000 kuna kad na kraju je došao račun 5650 kuna. I kad sam išao pogledati njihov način obračuna popusta na mobitel ostao sam šokiran. Em ti naplate stvarni popust prilikom kupnje i još ti zaračunaju 100 kuna koje otplaćuješ svaki mjesec puta 24 mjeseca, znači dodatnih 2400 kuna. I još ti naravno zaračunaju tarifu...i to je kakti sve po zakonu
    Nisi dužan platiti ono što nisi potrošio. No ti se bojiš suprotstaviti tvrtki i na kraju će te prevesti žednoga preko vode. Gospodin koji se spominje u Večernjaku odlučio se boriti do kraja i pobijedio je jer je Zakon o zaštiti potrošača jasan. To što Hakom dopušta da ga operatori krše ništa ne čudi jer vrana vrani oči ne bode. Isto je i u slučaju HNB-a i banaka.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Raskid ugovora MaxTv
    By josipa04 in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-11-2016, 20:39
  2. Vip- Raskid ugovora
    By -->Cionn<-- in forum A1
    Odgovora: 66
    Posljednji post: 19-06-2012, 12:19
  3. Iphone i raskid ugovora
    By quba in forum T - Mobile
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-07-2009, 15:32
  4. VIPhomebox - raskid ugovora?
    By blue_soul in forum Fiksni operateri
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 22-04-2008, 07:54
  5. Prijevremeni raskid ugovora s Vipom i Vip Club bodovi...
    By Tito Puentes in forum T - Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-04-2006, 11:17

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove