baš zamišljam kako forumaši sutra odlaze u telekom centre. kupuju najskuplje mobitele s najvećim popustom u najskupljim tarifama i nakon par dana gase tarife, a kada dobiju račun od 5.000 do 10.000 kn organiziraju prosvjed i mašu člankom iz večernjeg lista.
zvuči (ne)stvarno


Odgovori uz citat
Bookmarks