Uh, ovo postaje smijesno s tim baterijama...kupis vrhunski fon i onda bat. traje par sati
Koliko citam, R819 ima bolju autonomiju...
Bas mi nije fora kuputi F5 ako mu baterija tako malo traje...ne mislim puniti fon dva puta na dan, a za punjenje mu treba cca 3.5sata



Odgovori uz citat
Ups, vidim da sam zaboravio napisati: 4-4,5 screen on time-a. Za moje potrebe je to nekako u knap, upaljen bude od 07:00 do 00:00, onda ide na punjač. Mislim da to i nije loše ali eto pitam Karla, možda može bit bolje...

Bookmarks