"Ukoliko budeš imao/imala najviše prijatelja koji odigraju kviz tada sigurno osvajaš Alcatel ONETOUCH Idol, a poklonima ćemo nagraditi i sve tvoje prijatelje!"
Mislim kakav je ovo JE*ENI GLUPI UVJET za osvajanje nagrade? Kako da ja npr. koji imam cca. 40 prijatelja, ali STVARNIH prijatelja, osvojim nagradu,ili netko od mojih prijatelja koji također imaju toliko ljudi, jer nisu od onih koji se "sprijateljuju" s prijateljevim prijateljem te njegovim prijateljem te onim koji ima isti auto kao on/ona te isti mobitel kao on/ona,i naravno - istog psa i mačku te papigu.
Nisam mogao šutit, i ne želim, jer bez obzira što znam da nemam sreće u igrama te da ne bi osvojio uređaj, ograničavate ostale korisnike u igri. Vjerujem da lovite ove klince koji skupljaju nove ljude brže nego što ja skupim svoje čarape, ali to nikako nije dobra politika a kamoli kvalitetan natječaj i nagradna igra.
Eto toliko od mene.


Odgovori uz citat
Bookmarks