Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    sjeverozapad
    Mobitel
    Galaksy mini GT-S5570I
    Postova
    9
    Bodovi
    1.487
    Nivo
    8
    Bodovi: 1.487, Nivo: 8
    Bodovi: 1.487, Nivo: 8
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fon je dobiven za produženje ugovora za adsl net.
    Samsung Galaksy mini GT-S5570I .
    Otključan je dobivenim ključem (ne na silu).
    Android je 2.3.6.
    Osnovna verzija S5570IXXLD6
    Kernel verzija 2.6.35.7
    Broj verzije GINGERBREAD.IXXLD6
    Da,rootani je i instaliran "Lucky Patcher".
    Sad sam instalirao i Navigon Europe 4.8.0.
    Ne vrijeđam i ne ponižavam sa svojim postovima ovdje,ali na ovakav (mislim moj) fon ta aplikacija ne ide.Možda rootanje i (ili) "Lucky Patcher" stvaraju probleme.
    Nažalost,to ne mogu provjeriti jer nisam napravio backup na početku.Drugi smartphone nemam.Može se naći na netu original SW,ali ne vrijedi toliko truda.Ionako ga koristim samo za navigaciju.Za ostalo služi mala jednostavna Nokia.

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dravski Pregledaj post
    Fon je dobiven za produženje ugovora za adsl net.
    Samsung Galaksy mini GT-S5570I .
    Otključan je dobivenim ključem (ne na silu).
    Android je 2.3.6.
    Osnovna verzija S5570IXXLD6
    Kernel verzija 2.6.35.7
    Broj verzije GINGERBREAD.IXXLD6
    Da,rootani je i instaliran "Lucky Patcher".
    Sad sam instalirao i Navigon Europe 4.8.0.
    Ne vrijeđam i ne ponižavam sa svojim postovima ovdje,ali na ovakav (mislim moj) fon ta aplikacija ne ide.Možda rootanje i (ili) "Lucky Patcher" stvaraju probleme.
    Nažalost,to ne mogu provjeriti jer nisam napravio backup na početku.Drugi smartphone nemam.Može se naći na netu original SW,ali ne vrijedi toliko truda.Ionako ga koristim samo za navigaciju.Za ostalo služi mala jednostavna Nokia.
    Ma nisam ni ja mislio uvrijedit Tebe ! Napisao sam da je to "moje osobno mišljenje" ! Nije mi bilo ni na kraj pameti !
    Nemam ništa protiv , možda je tako ispalo . Samo sam htio naglasit da uređaj bolje radi onako kako ga je "tata Kinez"
    napravio . Ne razumijem se u preinake Android telefona , na "normalnom" sam računalu Windows sam dobar , a donedavno
    sam imao i servis , pa mi ni taj OS nebi bio problem , nego imam svoje možda "glupe" principe , pa me nekad ljudi
    krivo shvate . Prigovaram i onima koji sa sobom nose dva telefona , ali sve to nenamjerno .

    Što se tiče navigiranja u autu !?
    Tu je klasična Navigacija zakon ! Cijene su im pale u odnosu na prije nekoliko godina , i puno su manje od Smart telefona,
    osim toga vidljivost po danu je puno bolja nego na mobitelu kojemu se ekran sjaji te se na suncu baš i lijepo ne vidi ...
    Za cijenu običnog "tipkastog" telefona možeš kupiti neku od dobrih pa čak i boljih Navigacija , za novac potrošen na
    SmartPhone koji se koristi uglavnom za Navigaciju , može se kupiti neki od vrhunskih navigacijskih uređaja , poput Becker ,
    Navigon , Garmin , Mio , GoClever ili jeftinih "no name" kineza koji su čak i bolji jer imaju veće mogućnosti od "brandiranih"
    uređaja , ako ništa drugo nemaš problema s otključavanjem uređaja , a i ovi od "Marke" na "kineze" lijepe svoj logo ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Lokacija
    sjeverozapad
    Mobitel
    Galaksy mini GT-S5570I
    Postova
    9
    Bodovi
    1.487
    Nivo
    8
    Bodovi: 1.487, Nivo: 8
    Bodovi: 1.487, Nivo: 8
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post

    Što se tiče navigiranja u autu !?
    Tu je klasična Navigacija zakon ! Cijene su im pale u odnosu na prije nekoliko godina , i puno su manje od Smart telefona,
    osim toga vidljivost po danu je puno bolja nego na mobitelu kojemu se ekran sjaji te se na suncu baš i lijepo ne vidi ...
    Za cijenu običnog "tipkastog" telefona možeš kupiti neku od dobrih pa čak i boljih Navigacija , za novac potrošen na
    SmartPhone koji se koristi uglavnom za Navigaciju , može se kupiti neki od vrhunskih navigacijskih uređaja , poput Becker ,
    Navigon , Garmin , Mio , GoClever ili jeftinih "no name" kineza koji su čak i bolji jer imaju veće mogućnosti od "brandiranih"
    uređaja , ako ništa drugo nemaš problema s otključavanjem uređaja , a i ovi od "Marke" na "kineze" lijepe svoj logo ...
    Tu se slažemo.
    Ali kad dobiješ smartphone za 0,99 kn,a neznaš kako ga bolje iskoristiti.
    Do sada me uvijek doveo gdje sam trebao,bez da svakih 5 minuta gledam u kartu - kuda sada.
    Ma sve 5.
    Ova aplikacija se neda,druge tri su gore.
    Ja sretan (za 0,99 kn).


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. iGO Primo 2.0 Android - Final Edition 2012
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 249
    Posljednji post: 08-07-2017, 21:00
  2. Odgovora: 516
    Posljednji post: 03-09-2016, 22:43
  3. iGO Primo 2.4
    By walter66 in forum iGO/Becker
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 14-11-2014, 00:40
  4. iGO MyWay na Samsung GALAXY mini2 i ostale ;)
    By walter66 in forum Android
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 29-10-2013, 17:41
  5. iGO Primo Truck
    By Inovator in forum iGO/Becker
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 04-12-2012, 19:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove