
Izvorno postao
walter66
Što se tiče navigiranja u autu !?
Tu je klasična Navigacija zakon ! Cijene su im pale u odnosu na prije nekoliko godina , i puno su manje od Smart telefona,
osim toga vidljivost po danu je puno bolja nego na mobitelu kojemu se ekran sjaji te se na suncu baš i lijepo ne vidi ...
Za cijenu običnog "tipkastog" telefona možeš kupiti neku od dobrih pa čak i boljih Navigacija , za novac potrošen na
SmartPhone koji se koristi uglavnom za Navigaciju , može se kupiti neki od vrhunskih navigacijskih uređaja , poput Becker ,
Navigon , Garmin , Mio , GoClever ili jeftinih "no name" kineza koji su čak i bolji jer imaju veće mogućnosti od "brandiranih"
uređaja , ako ništa drugo nemaš problema s otključavanjem uređaja , a i ovi od "Marke" na "kineze" lijepe svoj logo ...
Bookmarks