Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    :wonderfull electric:
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Marija Bistrica
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    tele2
    Godina
    42
    Postova
    2.144
    Bodovi
    22.828
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tak inače izgleda kad je pod pritiskom. Ugl, treba mirna ruka, oštro oko i 3 pive za difuzor vratiti natrag Moguće je i da se od udarca unutarnji metalni okvir savinul pa je donji rub pritisnut. A ak ga ipak razbiješ, imaš besplatne difuzore
    When shit turns to gold, the poor will be born without ass

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao V3rt!g(o) Pregledaj post
    Tak inače izgleda kad je pod pritiskom. Ugl, treba mirna ruka, oštro oko i 3 pive za difuzor vratiti natrag Moguće je i da se od udarca unutarnji metalni okvir savinul pa je donji rub pritisnut. A ak ga ipak razbiješ, imaš besplatne difuzore
    Imamveć neku godinu oko 25 više nego Ti , malo jesam "oćoravio" , ruka mi je mirna , pivo ne pijem tako da bi ta operacija bila dosta riskantna .
    Na monitoru sam zamjenio sve kondenzatore (9)komada i radio je super , ali srušila ga mala mačka , pao na pod i eto nesreće + trošak za novi ...

    Monitor sam obećao dati "gratis" nekome ko to može srediti , upravo sam ga poslao jednoj korisnici s ovog Foruma u Zagreb , pa neka ona Tebi
    kupi tri pive i središ joj monitor i svi ćemo biti zadovoljni , Ti imaš Pivo , ona veliki 22 inchni monitor , a ja novi (onaj gore na slici) .


    PS: Mislim da je ova Tvoja dijagnoza kvara monitora , najrealnija do sada i da se to može rješit !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. K850, pao na pod i sad svijetli kao lud
    By tomy23 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-04-2009, 21:13
  2. W300, pao na pod, nakon toga samo bijeli ekran
    By h4x0rz_01 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 11-08-2008, 15:03
  3. Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-08-2006, 20:22
  4. Kako kopirati oštećen CD?
    By whiteboy in forum Aplikacije
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-02-2006, 13:36
  5. Oštečen DVD-koji prog?
    By tomo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-08-2005, 09:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove