Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Šteta, danas za relativno male novce može se kupiti monitor sa IPS matricom. Ali dobro, čestitke na kupnji!

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Mario92 Pregledaj post
    Šteta, danas za relativno male novce može se kupiti monitor sa IPS matricom. Ali dobro, čestitke na kupnji!
    O IPS matrici sam razmišljao , ali htio sam 24 inčni monitor HD da ga korektno mogu upariti s TV_om , na full HD rezoluciji .
    Uglavnom ovi novi IPS monitori nemaju digitalni priključak nego samo HDMI , grafička je Nvidia GeForce 9800 GT 1GB i ima
    dva DVI priključka jedan sam spojio pomoću HDMI adaptera na TV , a drugi direktno u Monitor . Klasični "plavi" Vga SUB-d
    mogu koristiti za još jedno računalo prebacivanjem na tipku "Source" . Sve u svemu baš onako kako sam htio - zadovoljan .

    Prevladala je ipak cijena monitora , ovoga sam dobio na akciji za 1100 kuna , mislim da nisam loše prošao .

    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. K850, pao na pod i sad svijetli kao lud
    By tomy23 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 29-04-2009, 21:13
  2. W300, pao na pod, nakon toga samo bijeli ekran
    By h4x0rz_01 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 11-08-2008, 15:03
  3. Odgovora: 7
    Posljednji post: 26-08-2006, 20:22
  4. Kako kopirati oštećen CD?
    By whiteboy in forum Aplikacije
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 07-02-2006, 13:36
  5. Oštečen DVD-koji prog?
    By tomo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 22-08-2005, 09:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove