Muka mi je od same pomisli da mi sarafe po novom mobu. Narocito nakon sto sam gledao na youtubeu disassembly video. Nakon par iskustava tesko da se to slozi ponovo kao tvornicki :-(
Muka mi je od same pomisli da mi sarafe po novom mobu. Narocito nakon sto sam gledao na youtubeu disassembly video. Nakon par iskustava tesko da se to slozi ponovo kao tvornicki :-(
Zato ti oni zamjene sve! I digitajzer i ekran i bateriju kao meni. Sve je zaljepljeno i zato sve mjenjaju! Meni su radili jer je ekran na pritisak u uglu imao lufta malo i cuo sam kako se odljepio. Telefon je bio vracen kako je i poslan i nemas brige. Agram zna posao. slao sam hrpu telefona i sve je odradjeno za 10
Evo dobio savjet u agramu da ga vratim gdje sam ga kupio jer je DOA 7 dana, odnosno za sve kvarove u prvom tjednu se mijenja uređaj. Odnio sam u tele2 (odnosno njihovi oni partneri neki) i rekli su da čeka cca 10 dana odgovor. Javim rezultat.
Bookmarks