Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    teletina
    Postova
    16
    Bodovi
    4.784
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muka mi je od same pomisli da mi sarafe po novom mobu. Narocito nakon sto sam gledao na youtubeu disassembly video. Nakon par iskustava tesko da se to slozi ponovo kao tvornicki :-(

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Samsung S25
    Operater
    091
    Godina
    43
    Postova
    807
    Bodovi
    15.177
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.177, Nivo: 29
    Bodovi: 15.177, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 99,6%
    Ukupna aktivnost: 99,6%
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 220ws Pregledaj post
    Muka mi je od same pomisli da mi sarafe po novom mobu. Narocito nakon sto sam gledao na youtubeu disassembly video. Nakon par iskustava tesko da se to slozi ponovo kao tvornicki :-(
    Zato ti oni zamjene sve! I digitajzer i ekran i bateriju kao meni. Sve je zaljepljeno i zato sve mjenjaju! Meni su radili jer je ekran na pritisak u uglu imao lufta malo i cuo sam kako se odljepio. Telefon je bio vracen kako je i poslan i nemas brige. Agram zna posao. slao sam hrpu telefona i sve je odradjeno za 10

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    teletina
    Postova
    16
    Bodovi
    4.784
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Bodovi: 4.784, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Ukupna aktivnost: 75,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo dobio savjet u agramu da ga vratim gdje sam ga kupio jer je DOA 7 dana, odnosno za sve kvarove u prvom tjednu se mijenja uređaj. Odnio sam u tele2 (odnosno njihovi oni partneri neki) i rekli su da čeka cca 10 dana odgovor. Javim rezultat.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. mrtvi pixeli?
    By m3 power in forum Aplikacije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-02-2010, 00:23
  2. C905, ima mrtvi pixel
    By coLL in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 24-12-2008, 12:29
  3. Mrtvi pikseli na 6680
    By Moby in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 29-04-2006, 15:17
  4. Mrtav pixel na Variu
    By g4nd in forum Windows Mobile
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-02-2006, 19:20
  5. Mrtvi pikseli...6600
    By IggXy in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 12-01-2005, 00:14

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove