Pokusao sam ali ne ide! Sve sam stavio na sd karticu ali kad pokusam pokrenuti nista se ne dogadja!
Pokusao sam ali ne ide! Sve sam stavio na sd karticu ali kad pokusam pokrenuti nista se ne dogadja!
Onda nije sistem pokretanja onako , kako sam mislio ... Nisam pronašao nikakve konkretne podatke za tu Navigaciju , postoji mogućnost da se spojim na Tvoje računalo i pogledam ,
što imaš na Navigaciji , ako je vidi računalo , neznam koliko imaš Flash Memorije i dali se uopće može zamjeniti postojeći Software s nekim drugim ...
Zadnji uredio walter66 : 15-11-2013 u 16:13
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks