Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 271

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Postova
    4
    Bodovi
    1.661
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.661, Nivo: 9
    Bodovi: 1.661, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam k810i htio bih da ga prevedem nista me drugo ne zanima samo prevod ako mognem da uradim uz pomoc vasu
    evo podatci o mobu na linku ispod
    http://imageshack.us/photo/my-images/32/63977416.png/
    on je cid53 ali me zanima sta sada ja sve moram raditi da bih ga preveo jer nije dovoljno da ga samo otkljucam da bih dobio jezik
    e sada da li je moguce da mi se on zakljuca za moju sim karticu, jer ja sam ga kupio novog nije ima nikakav ugovora sa provjderom tj kupio sam ga u servisu

  2. #2
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao coa13 Pregledaj post
    imam k810i htio bih da ga prevedem nista me drugo ne zanima samo prevod ako mognem da uradim uz pomoc vasu
    evo podatci o mobu na linku ispod
    http://imageshack.us/photo/my-images/32/63977416.png/
    on je cid53 ali me zanima sta sada ja sve moram raditi da bih ga preveo jer nije dovoljno da ga samo otkljucam da bih dobio jezik
    e sada da li je moguce da mi se on zakljuca za moju sim karticu, jer ja sam ga kupio novog nije ima nikakav ugovora sa provjderom tj kupio sam ga u servisu
    Trebaš flashati S_E_EUROPE firmware. Upute postoje u drugim temama.
    Ako je bio otključan patchem flashanjem će se ponovno zaključati, u tom slučaju to riješiš unlock patchem. Upute također već postoje.
    Budući da ti je uređaj CID53, možeš koristiti isključivo Far+jdflasher plugin. Dakle zaboravi XS++, SETool2Lite i ostale.

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Postova
    4
    Bodovi
    1.661
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.661, Nivo: 9
    Bodovi: 1.661, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Trebaš flashati S_E_EUROPE firmware. Upute postoje u drugim temama.
    Ako je bio otključan patchem flashanjem će se ponovno zaključati, u tom slučaju to riješiš unlock patchem. Upute također već postoje.
    Budući da ti je uređaj CID53, možeš koristiti isključivo Far+jdflasher plugin. Dakle zaboravi XS++, SETool2Lite i ostale.
    de mi linkove tema jer pise sa mob tesko mi je trziti telefonom. ako ti nije problem ili da mi objasnis ovde


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 1230
    Posljednji post: 15-05-2012, 20:46
  2. K800 CID53, kako popraviti EROM?
    By deno3lj in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 13-09-2010, 00:32
  3. K800/CID53, kako staviti patch?
    By speed15262 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 17-03-2009, 12:45
  4. w580 Cid53 slab zvuk u slusalici telefona
    By dorian_gray in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 05-02-2009, 20:51

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove