Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Lumia 520, N85
    Operater
    VIPme NS+/Tomato45lp
    Godina
    53
    Postova
    284
    Bodovi
    12.142
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    Kod mene slična situacija:
    A) simpa.1 - 1948 kn na računu
    B) simpa.2 - 1930 kn na računu
    C) vipme.1 - 1136 kn na računu
    D) vipme.2 - 409 kn na računu

    Ja novac nemilosrdno trosim na parking (pogotovo tele2 i tomato na tudji račun - osnovni račun) i čekam vrijeme kad će operateri ponuditi usluge koje će se moći plaćati s akumuliranim novcem na računu. Isto savjetujem i tebi
    A zašto lovu sa VIPa ne prebaciš na neki drugi VIPme broj?

  2. #2
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vivaldi Pregledaj post
    A zašto lovu sa VIPa ne prebaciš na neki drugi VIPme broj?
    To sam već odavno učinio i to spomenuo u postu prije 13 mj.
    Vidi:
    http://cafe.mobil.hr/threads/72635-P...l=1#post999419

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Lumia 520, N85
    Operater
    VIPme NS+/Tomato45lp
    Godina
    53
    Postova
    284
    Bodovi
    12.142
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Bodovi: 12.142, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ok, prebacio si sa više brojeva na ova zadnja dva, a što ti tamo skupljaju prašinu?
    Pa sad ih prebaci nekom bliskome/prodaj uz popust (nekom tko npr koristi NonStop + tarifu).

    Kad se sjetim vremena kad se prebacivalo s SIM kartica na koje je stizalo 20, 30, 40kn, ... mjesečno, a bez uvjeta nadoplate...
    Spustiš 20-30% cijenu, i ne možeš pripraviti SIM kartica koliko ljudi traže jeftinije kune...
    Naravno, bilo je to prije dolaska Tele2...
    Zadnji uredio Vivaldi : 21-10-2012 u 23:24

  4. #4
    Najforumaš 2013. Postignuća:
    OverdriveVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2011
    Lokacija
    "živi u oblacima" reče DŠ..
    Mobitel
    iOS, Symbian
    Operater
    Simpa, Tele2, A1
    Postova
    1.704
    Bodovi
    31.659
    Nivo
    43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Bodovi: 31.659, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vivaldi Pregledaj post
    Ok, prebacio si sa više brojeva na ova zadnja dva, a što ti tamo skupljaju prašinu?
    da. cekaju svoj red. a doći će kada budem potrošio sve novce s 095 i 092 kartica za plaćanje parkinga. trošak posjedovanja jedne vipme kartica je 15 kn svakih 18 mj. odnosno 0,83 kn/mj.
    = Citat = Izvorno postao Vivaldi Pregledaj post
    Pa sad ih prebaci nekom bliskome/prodaj uz popust (nekom tko npr koristi NonStop + tarifu)
    mogu prebaciti samo 5 kn svakih 18 mj, ali nemam kome. članovi uže i šire obitelji su na t-mobile pretplatama putem kojih sam im kupio iPhone4/4s. zašto da prodam uz popust, pa onda za par godina moram plaćati punu cijenu parkinga?
    = Citat = Izvorno postao Vivaldi Pregledaj post
    Kad se sjetim vremena kad se prebacivalo s SIM kartica na koje je stizalo 20, 30, 40kn, ... mjesečno, a bez uvjeta nadoplate... Spustiš 20-30% cijenu, i ne možeš pripraviti SIM kartica koliko ljudi traže jeftinije kune... Naravno, bilo je to prije dolaska Tele2...
    ah da, dobra stara vremena. ja sam u jednom trenutku imao 100x vipme kartica, 10x simpa i 6x tele2 na koje mi je dolazilo nekoliko tisuća kn svaki mjesec. posve besplatno!

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2012
    Mobitel
    SGS III Sapphire Black
    Postova
    31
    Bodovi
    5.110
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.110, Nivo: 16
    Bodovi: 5.110, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ispravljach Pregledaj post
    ah da, dobra stara vremena. ja sam u jednom trenutku imao 100x vipme kartica, 10x simpa i 6x tele2 na koje mi je dolazilo nekoliko tisuća kn svaki mjesec. posve besplatno!
    moze pojasnjnje ovog? fala


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Koja je razlika između Simpe i Simpe Mix ??
    By target in forum T - Mobile
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-05-2009, 17:31
  2. Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-05-2009, 19:43
  3. Sto se sve moze promijeniti sa customize_upgrade.xml?
    By aaallleeennn in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-01-2008, 15:34
  4. Bonus Kune prilikom nadoplate Simpe
    By RAUL in forum T - Mobile
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-05-2007, 20:17
  5. sta sve može jedan siemens!
    By viki2win in forum Siemens X5x
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 10-11-2002, 23:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove