Izračun optimalne tarife: http://www.tarife.si/hr/unos-mjesecne-potrosnje.html
To sam već odavno učinio i to spomenuo u postu prije 13 mj.
Vidi:
http://cafe.mobil.hr/threads/72635-P...l=1#post999419
Ok, prebacio si sa više brojeva na ova zadnja dva, a što ti tamo skupljaju prašinu?
Pa sad ih prebaci nekom bliskome/prodaj uz popust (nekom tko npr koristi NonStop + tarifu).
Kad se sjetim vremena kad se prebacivalo s SIM kartica na koje je stizalo 20, 30, 40kn, ... mjesečno, a bez uvjeta nadoplate...
Spustiš 20-30% cijenu, i ne možeš pripraviti SIM kartica koliko ljudi traže jeftinije kune...
Naravno, bilo je to prije dolaska Tele2...
Zadnji uredio Vivaldi : 21-10-2012 u 23:24
Izračun optimalne tarife: http://www.tarife.si/hr/unos-mjesecne-potrosnje.html
da. cekaju svoj red. a doći će kada budem potrošio sve novce s 095 i 092 kartica za plaćanje parkinga. trošak posjedovanja jedne vipme kartica je 15 kn svakih 18 mj. odnosno 0,83 kn/mj.
mogu prebaciti samo 5 kn svakih 18 mj, ali nemam kome. članovi uže i šire obitelji su na t-mobile pretplatama putem kojih sam im kupio iPhone4/4s. zašto da prodam uz popust, pa onda za par godina moram plaćati punu cijenu parkinga?
ah da, dobra stara vremena. ja sam u jednom trenutku imao 100x vipme kartica, 10x simpa i 6x tele2 na koje mi je dolazilo nekoliko tisuća kn svaki mjesec. posve besplatno!
Bookmarks