Kod mene slična situacija:
A) simpa.1 - 1948 kn na računu
B) simpa.2 - 1930 kn na računu
C) vipme.1 - 1136 kn na računu
D) vipme.2 - 409 kn na računu
Ja novac nemilosrdno trosim na parking (pogotovo tele2 i tomato na tudji račun - osnovni račun) i čekam vrijeme kad će operateri ponuditi usluge koje će se moći plaćati s akumuliranim novcem na računu. Isto savjetujem i tebi



Odgovori uz citat

Bookmarks