= Citat = Izvorno postao vlado23 Pregledaj post
Da vidi navigaciju, da nije vidjelo nebih ga uspio niti "srediti"

hvala na brzom odgovoru (nisam ga očekivao tako brzo pa sam nakon poslanog posta ugasio računalo).
Vidio sam da tamo ima puno varijanti software-a pa ću pokušati večeras. Javiti ću se kada vidim rezultat.
vlado23
Da imaš više varijanti Softwarea , možeš imati jednu ili dvije zavisi što izabereš , pobrišeš direktorij Don't Panic na uređaju , a na njegovo mjesto kopiraš jedan od izbranih "paketa" , svi se zovu isto kao i originalni Don't Panic ...



U slučaju da imaš problema ili misliš da to ne možeš sam napraviti ima i za to rješenje pomoću TeamViewerQS
(spojim se na Tvoje računalo i to napravim umjesto tebe) .