Da imaš više varijanti Softwarea , možeš imati jednu ili dvije zavisi što izabereš , pobrišeš direktorij Don't Panic na uređaju , a na njegovo mjesto kopiraš jedan od izbranih "paketa" , svi se zovu isto kao i originalni Don't Panic ...
U slučaju da imaš problema ili misliš da to ne možeš sam napraviti ima i za to rješenje pomoću TeamViewerQS
(spojim se na Tvoje računalo i to napravim umjesto tebe) .



Odgovori uz citat
Bookmarks