= Citat = Izvorno postao Dejan_10 Pregledaj post
problem..otključao sam ga na tele2 mrežu s tim postupkom..ali kad prebacim na t-mobile mrežu nema signala..dali je to samo kod mene ili?
Druga rečenica u tutorialu:
NAPOMENA: Unlock ce raditi samo sa onom SIM karticom s kojom ste napravili ovaj tutorial