Pozdrav,

iphone 3GS, 5.1, 05.16.05, zaključan na T-mobile želim ga otključati na vip

Sve odradim kako treba, u iTunesima mi je ICCID od vipove sim kartice (doduše broj je n/a).

Nikako da u koraku 23. dobijem da mi iTunesi kažu da ne mogu aktivirati iphone.

Ima kakva ideja?