Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 96

Threaded View

  1. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Mobitel
    Lg Hammerhead, hTC Leo
    Postova
    912
    Bodovi
    8.970
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.970, Nivo: 22
    Bodovi: 8.970, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imati dobar mob, nov, znači tjeranje mode samo u ovoj selendri u kojoj živimo.

    http://shop.vodafone.co.uk/shop/mobi...-default-78888

    Galaxy nexus se na vodafonu uk na pretplatu 2g (350 kn mj. potrošnja) dobiva besplatno. I to nije tjeranje mode, to je povoljna ponuda. To što većina ljudi kod nas ima takav mentalitet da su skuplji mobiteli "statusni simbol", je pokazatelj da smo sirotinja (i u glavi).

    Misliš da je u uk problem imati nexus ili novi iphone? Misliš da je uz omjer plaća/cijena mobitela tamo to statusni simbol? Tamo voziš e-klasu i nitko te i ne gleda a niti imaju dojam za sebe da si nešto posebno. Kod nas su "face" s golfom i ajfonom.

    = Citat = Izvorno postao HSDPA Pregledaj post
    http://www.inicijativa.com.hr/aktual...za-2010-godinu

    "Hrvatski Telekom objavio je revidirane rezultate za 2010. godinu. Prihodi su smanjeni za 1,7 posto, a neto dobit 9,5 posto."
    Članak ti je s početka godine. Oni dižu cijenu danas (jer im je smanjenje dobiti od 9,5% ( to nije gubitak) problem ) . Ako imaju gubitke prvo se rade uštede u vlastitom sustavu. Predsjednik uprave je imao plaću 400000 kn mjesečno. O čemu ti pričaš?!
    = Citat = Izvorno postao HSDPA Pregledaj post

    point je u ovome a vi to okrečite kako god želite....
    Point je u tome da nas okreču a ti to odobravaš.

    = Citat = Izvorno postao HSDPA Pregledaj post
    vezano za ostale komentare, napisao sam Desire umjesto Sensation...možda je sad jasnije o čemu govorim..
    Ne, nije jasnije. Na expasysu slovenija je nov sensation u maloprodaji 3000 kn. Ti tvrdiš da operatera košta više od 3000 kn nabavna cijena. A sve zato jer trolaš.

    = Citat = Izvorno postao HSDPA Pregledaj post
    i btw, top mobiteli su u nabavi skupi
    Nisu operateru. Imaš članak na početku mog posta. Galaxy nexus (ili neki drugi top mob iz ponude) se daje besplatno ( ili za neku minimalnu cifru) uz veću pretplatu, u normalnim državama.

    I slažem se, ova tema ne da je za lock, nego je komplet za brisanje.
    Zadnji uredio ce3hel : 08-12-2011 u 11:13
    Look down at me and you see a fool; look up at me and you see a god; look straight at me and you see yourself. C.M.

  2. 'Hvala' kažu:



 

Slične teme

  1. Nogomet: eduardo & engleska politika. potpišite peticiju!
    By cirano in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 25-02-2008, 10:05
  2. link: driveri za SE telefone
    By tomios in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-02-2007, 13:36
  3. baterije za telefone
    By Inovator in forum DECT telefoni
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-12-2005, 01:17
  4. Tri nova 2G (1800MHz) i 3G (UMTS) operatera
    By Dark in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 30-09-2004, 21:28
  5. ICQ za mobilne telefone
    By Gen Mo'Kai in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-07-2004, 19:46

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove