Imati dobar mob, nov, znači tjeranje mode samo u ovoj selendri u kojoj živimo.
http://shop.vodafone.co.uk/shop/mobi...-default-78888
Galaxy nexus se na vodafonu uk na pretplatu 2g (350 kn mj. potrošnja) dobiva besplatno. I to nije tjeranje mode, to je povoljna ponuda. To što većina ljudi kod nas ima takav mentalitet da su skuplji mobiteli "statusni simbol", je pokazatelj da smo sirotinja (i u glavi).
Misliš da je u uk problem imati nexus ili novi iphone? Misliš da je uz omjer plaća/cijena mobitela tamo to statusni simbol? Tamo voziš e-klasu i nitko te i ne gleda a niti imaju dojam za sebe da si nešto posebno. Kod nas su "face" s golfom i ajfonom.
Članak ti je s početka godine. Oni dižu cijenu danas (jer im je smanjenje dobiti od 9,5% ( to nije gubitak) problem) . Ako imaju gubitke prvo se rade uštede u vlastitom sustavu. Predsjednik uprave je imao plaću 400000 kn mjesečno. O čemu ti pričaš?!
Point je u tome da nas okreču a ti to odobravaš.
Ne, nije jasnije. Na expasysu slovenija je nov sensation u maloprodaji 3000 kn. Ti tvrdiš da operatera košta više od 3000 kn nabavna cijena. A sve zato jer trolaš.
Nisu operateru. Imaš članak na početku mog posta. Galaxy nexus (ili neki drugi top mob iz ponude) se daje besplatno ( ili za neku minimalnu cifru) uz veću pretplatu, u normalnim državama.
I slažem se, ova tema ne da je za lock, nego je komplet za brisanje.



) . Ako imaju gubitke prvo se rade uštede u vlastitom sustavu. Predsjednik uprave je imao plaću 400000 kn mjesečno. O čemu ti pričaš?!
Odgovori uz citat
Bookmarks