Ispravljach opet razvlači pitu, stoga ću poslije detaljno pročitati njegov tekst. On je u prošlosti uzimao 10-ak pretplata na T-mobilu i plaćao preskupe minute, a sada dijeli savjete kao na tekućoj vrpci. U prijašnjim polemikama s njim, a to možete pogledati pregledavši sve Ispravljacheve tekstove, pokazao sam da mu savjeti obiluju netočnostima. I jasno, Tele2 nije moj poslodavac. A je li T-mobile Ispravljachev, zaključite sami!
Ispravljach ne govori istinu da T-com drži 85 posto hrvatskoga tržišta. Lani je držao manje od 70 posto, a sada sigurno manje od 60 posto.
http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2...0HR%202010.pdf
Bookmarks