Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 96

Threaded View

  1. #11
    Banned Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2011
    Postova
    185
    Bodovi
    1.737
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.737, Nivo: 9
    Bodovi: 1.737, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ispravljach opet razvlači pitu, stoga ću poslije detaljno pročitati njegov tekst. On je u prošlosti uzimao 10-ak pretplata na T-mobilu i plaćao preskupe minute, a sada dijeli savjete kao na tekućoj vrpci. U prijašnjim polemikama s njim, a to možete pogledati pregledavši sve Ispravljacheve tekstove, pokazao sam da mu savjeti obiluju netočnostima. I jasno, Tele2 nije moj poslodavac. A je li T-mobile Ispravljachev, zaključite sami!

    Ispravljach ne govori istinu da T-com drži 85 posto hrvatskoga tržišta. Lani je držao manje od 70 posto, a sada sigurno manje od 60 posto.

    http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2...0HR%202010.pdf

    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    SERIOUSLY!? SERIOUSLY!?

    Rekao bih da ispravljach uživa u švercanju, korištenje mobitela je usputno. [/B]
    Sve si napisao u ovoj rečenici. Njegove su kombinacije apsurdne, a usto često ne barata osnovnim pojmovima te iznosi netočnosti.

    Prosječni hrvatski korisnik treba obični uređaj i što jeftiniju tarifu. Mlesiceva obitelj zna iskoristiti prednosti Bonbona, a ova žongliranja s tarifama, uređajima, prodajama doista su neprihvatljiva.

    Ukratko, bonovi su bolja opcija od pretplate!

    = Citat = Izvorno postao DŠ... Pregledaj post
    Ispravljach opet razvlači pitu, stoga ću poslije detaljno pročitati njegov tekst. On je u prošlosti uzimao 10-ak pretplata na T-mobilu i plaćao preskupe minute, a sada dijeli savjete kao na tekućoj vrpci. U prijašnjim polemikama s njim, a to možete pogledati pregledavši sve Ispravljacheve tekstove, pokazao sam da mu savjeti obiluju netočnostima. I jasno, Tele2 nije moj poslodavac. A je li T-mobile Ispravljachev, zaključite sami!

    Ispravljach ne govori istinu da T-com drži 85 posto hrvatskoga tržišta. Lani je držao manje od 70 posto, a sada sigurno manje od 60 posto.

    http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2...0HR%202010.pdf
    DANAS OBJAVLJENO DA HT DRŽI MANJE OD 60 POSTO TRŽIŠTA FIKSNE TELEFONIJE.

    http://www.poslovni.hr/vijesti/fiksn...ta-191793.aspx

    E, MOJ ISPRAVLJACHU...
    Zadnji uredio Inovator : 05-12-2011 u 20:14 Razlog: tri posta zaredom=spamanje foruma


 

Slične teme

  1. Nogomet: eduardo & engleska politika. potpišite peticiju!
    By cirano in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 25-02-2008, 10:05
  2. link: driveri za SE telefone
    By tomios in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-02-2007, 13:36
  3. baterije za telefone
    By Inovator in forum DECT telefoni
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-12-2005, 01:17
  4. Tri nova 2G (1800MHz) i 3G (UMTS) operatera
    By Dark in forum Usporedbe operatera # Novi operateri
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 30-09-2004, 21:28
  5. ICQ za mobilne telefone
    By Gen Mo'Kai in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-07-2004, 19:46

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove