A što ste vi očekivali? Ista je stvar kao i 3G i 3GS.
Meni osobno je nadogradnja očekivana i Apple je godinu dana miran.
A što ste vi očekivali? Ista je stvar kao i 3G i 3GS.
Meni osobno je nadogradnja očekivana i Apple je godinu dana miran.
Prema nekim informacijama za pola godine izlazi iPhone 5.
Što bi bilo i očekivano nakon ove sramote koje su predstavili.
Sve su lijepo prezentirali 7x brži, 2x bolji proc, 142x bolje prodavanje samsung-ovih komponenti, ali da baterija na novoj verziji traje krače to nisu nigdje spomenuli.
Kao izmaklo slučajno? Je da možeš si mislit.
A iskreno ne znam čemu se mi svi čudimo dok nije bilo Steva Jobsa nije bilo niti appla, Steve Jobs je otišao apple se vrača na staro staze točnije nigdje.
Zadnji uređaji koje će još biti donekle su iPhone 5 i iPad 3 jer je na njima još radio SJ a sve ostal sjedi i plači.
izvinite neznam dali je ovo pravo mijesto i dali sam dao pogresno pitanje ili je ovo vec postavljeno
naime zanoma me kako instalirati iphone 4 ios na iphone 4 klon
ako itko zna molim za pomoc!![]()
Da li smem da instaliram iOS7.0.4,ne radi mi wifi pa ne znam da li ce doci do nekih problema prilikom instaliranja...Trenutno koristim iOS6.0.1...POZZ
Izašao iOS 7.1
Imam pitanje-da li se na Iphone 4s moze staviti tipkovnica 3 u 1 ako ne moze ima li neka aplikacija koja mjenja tipkovnicu u 3 u 1? I kada se spoji sa racunarom racunar ga ne prepoznaje.Kako to podesiti
I jos jedno pitanje-kako uvesti kontakte sa SIM na telefon
Zadnji uredio besana : 23-04-2014 u 18:43
Bookmarks