Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 243

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A što ste vi očekivali? Ista je stvar kao i 3G i 3GS.

    Meni osobno je nadogradnja očekivana i Apple je godinu dana miran.

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Samsung galaxy S3
    Operater
    098/095
    Postova
    280
    Bodovi
    4.527
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.527, Nivo: 15
    Bodovi: 4.527, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Ukupna aktivnost: 3,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao target Pregledaj post
    A što ste vi očekivali? Ista je stvar kao i 3G i 3GS.

    Meni osobno je nadogradnja očekivana i Apple je godinu dana miran.
    Prema nekim informacijama za pola godine izlazi iPhone 5.
    Što bi bilo i očekivano nakon ove sramote koje su predstavili.
    Sve su lijepo prezentirali 7x brži, 2x bolji proc, 142x bolje prodavanje samsung-ovih komponenti, ali da baterija na novoj verziji traje krače to nisu nigdje spomenuli.
    Kao izmaklo slučajno? Je da možeš si mislit.

    A iskreno ne znam čemu se mi svi čudimo dok nije bilo Steva Jobsa nije bilo niti appla, Steve Jobs je otišao apple se vrača na staro staze točnije nigdje.
    Zadnji uređaji koje će još biti donekle su iPhone 5 i iPad 3 jer je na njima još radio SJ a sve ostal sjedi i plači.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2003
    Postova
    959
    Bodovi
    18.317
    Nivo
    32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Bodovi: 18.317, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Music-cro Pregledaj post
    Prema nekim informacijama za pola godine izlazi iPhone 5.
    Što bi bilo i očekivano nakon ove sramote koje su predstavili.
    Sve su lijepo prezentirali 7x brži, 2x bolji proc, 142x bolje prodavanje samsung-ovih komponenti, ali da baterija na novoj verziji traje krače to nisu nigdje spomenuli.
    Kao izmaklo slučajno? Je da možeš si mislit.

    A iskreno ne znam čemu se mi svi čudimo dok nije bilo Steva Jobsa nije bilo niti appla, Steve Jobs je otišao apple se vrača na staro staze točnije nigdje.
    Zadnji uređaji koje će još biti donekle su iPhone 5 i iPad 3 jer je na njima još radio SJ a sve ostal sjedi i plači.
    Zašto bi bilo očekivano? Predviđao se i iPad 3 krajem godine, pa ništa od toga. IMHO do ljeta sljedeće godine nema novog telefona.

    Tebi ako je sramota nemoraš ga kupiti.

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2012
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izvinite neznam dali je ovo pravo mijesto i dali sam dao pogresno pitanje ili je ovo vec postavljeno
    naime zanoma me kako instalirati iphone 4 ios na iphone 4 klon
    ako itko zna molim za pomoc!

  5. #5
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    1
    Bodovi
    3
    Nivo
    1
    Bodovi: 3, Nivo: 1
    Bodovi: 3, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li smem da instaliram iOS7.0.4,ne radi mi wifi pa ne znam da li ce doci do nekih problema prilikom instaliranja...Trenutno koristim iOS6.0.1...POZZ

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izašao iOS 7.1

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Postova
    311
    Bodovi
    8.976
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.976, Nivo: 22
    Bodovi: 8.976, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam pitanje-da li se na Iphone 4s moze staviti tipkovnica 3 u 1 ako ne moze ima li neka aplikacija koja mjenja tipkovnicu u 3 u 1? I kada se spoji sa racunarom racunar ga ne prepoznaje.Kako to podesiti
    I jos jedno pitanje-kako uvesti kontakte sa SIM na telefon
    Zadnji uredio besana : 23-04-2014 u 18:43


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 871
    Posljednji post: 04-10-2015, 08:17
  2. Odgovora: 506
    Posljednji post: 22-03-2015, 01:10
  3. Odgovora: 1730
    Posljednji post: 13-01-2015, 20:31
  4. iOS 5.1 - 5.1.1 - sva pitanja, update, jailbreak
    By EdgeD600 in forum iPhone firmware
    Odgovora: 139
    Posljednji post: 22-11-2012, 19:52
  5. iOS 4.2.1 - sva pitanja, update, jailbreak
    By imaticx in forum iPhone firmware
    Odgovora: 287
    Posljednji post: 25-08-2011, 12:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove