Ovo je trebala biti petica, samo ih je konkurencija pregazila ljetos i sa ovakvim specifikacijama bi izostao wow efekt, pa su ovo izveli kao evoluciju četvorke... A Apple bi trenutno uspio i u prodaji potkova za tapire, tako da nema frke.
Ovo je trebala biti petica, samo ih je konkurencija pregazila ljetos i sa ovakvim specifikacijama bi izostao wow efekt, pa su ovo izveli kao evoluciju četvorke... A Apple bi trenutno uspio i u prodaji potkova za tapire, tako da nema frke.
ako kupim 4S u Canadi, dal će to raditi tu kod nas i dal ću ga moći otključati?
da li mi treba kartica od njihovog operatera tj. od operatera di je kupljen?
Bookmarks