mislim si uzeti za mjesec dana jedan SE mobitel ali nemogu se odluciti koji.... pa molim da mi pomognete, i obrazlozite zasto bas taj....mjuzu slusam 2 puta tjedno a tako i koristim kameru na mobu...
mora biti SE....i do 1500kn....ako predlozite drugi....(sad imam v640)


Odgovori uz citat

Po mogućnostima je definitivno najbolji K810 (iako je on meni ružniji od K800)... Iako ja bih pogledao i T650 budući da si rekao da ne slikaš nešto puno... To je stvarno odličan mob sa vrhunskom kvalitetom izrade,kamera mu je solidna za to koliko ti slikaš... Meni je taj mob stvarno lijep,samo ne znam može li se naći do 1500 kn

Bookmarks