Pozdrav svima.
Opet tribam savjet!
Fotić za kuću,znači rođendani,zabave,godišnji itd...Svidio mi se Canon Ixus 70.
Što mislite o uređaju,ako ima nešto od Canona u tom rasponu cjena i opcija savjetujte!?Kakavu memorijsku za njega?Ide li obična ili što već?


Odgovori uz citat
Bookmarks