naime, otkad imam instaliran skype, često mi se dogodi da mi se, bez ikakvog vidljivog razloga ugasi komp!
to se ugl. dogodi dok pričam i radim nešto drugo na netu. pokaže mi ovu poruku:


ja sam okrivila skype jer mi se počelo prečesto događati otkad ga imam, ali je li moguće da je u pitanju nešto drugo?

već mi se ovo dogodilo prije, ali samo 2 puta i prestalo, ali otkad imam skype, već nekoliko puta. zadnji put je bilo stvarno bolno, budući da mi je fajl na rapidshareu došao do 92%.