Oprosti ako je ispalo bahato, nisam te zelio uvrijediti. Samo sam malo razocaran odgovorom. Hvala ti na dobroj volji, ajli mislim da nisi u pravu
Oprosti ako je ispalo bahato, nisam te zelio uvrijediti. Samo sam malo razocaran odgovorom. Hvala ti na dobroj volji, ajli mislim da nisi u pravu
Jesi uspio spojit?
Internet postavke možeš ovdje nać.
To s postavkama sam jos prvi ili drugi dan lutanja bespucima hatea prosao. Sada trebam naci tko od operatera ima u ponudi jedan od slijedecih usb modema: huawei ec122,em770w,e1750,e,270,e220,e173u ili Wangxun e196 ili ZTEA ac2376, jer su to modemi koji bi trebali uz android os ici. Kako ht ima samo e173 i e 1830 cini mi se, uglavnom samo za winse i mac, a vip i tele2 bih trebao pjesice obilaziti nisam jos nista uspio rijesiti. Zato bi mi bilo dragocjeno da netko ima inf. gdje ima jedan od navedenih modema, ili da li uopce postoji u hr.
Bookmarks