Mozes flashati pomocu JAF-a i u njemu odaberi factory reset... Naravno, gube se svi podaci na mobu.
Izvorno postao domy_os Mozes flashati pomocu JAF-a i u njemu odaberi factory reset... Naravno, gube se svi podaci na mobu. hvala ti kuci nemogu instalirat J.A.F. ,nod32 izbacuje neke errore pa cu to u skoli danas pokusat rijesit,pa javim kako je proslo
gle gnjurca,voda mu do...koljena,kad bude plime bit ce i rime :)
Pravila foruma
Bookmarks