aha kuzim to nesto kao na fejsu.Sry moja greska.Neznam,pitat cu ,pa ti javim.
Izvorno postao lili aha kuzim to nesto kao na fejsu.Sry moja greska.Neznam,pitat cu ,pa ti javim. edit: Prekomplicirano za bloger!
Pravila foruma
Bookmarks