Ne razumijem, jel ti itko brani da otvoriš profil na facebooku? Za to ti treba ~1min.
Inače, svaka pohvala za nagradnu igru, lijepo je vidjet da se i u ova vremena nešto dijeli
...gle, nećemo radit off, ali neki ljudi NE ŽELE biti na facebooku...a žalosno je to da se sve vrti oko hebenog faceboka i ako nisi na njemu - ne možeš sudjelovati u igri...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
Bookmarks