Ljudi niste mi ni najmanje jasni.
Za 1k kn dobijete odličan mob i još jedan na poklon i onda prigovarate. A šta bi vi? Da na poklon dobijete iphone 4 ili još jedan Desire HD?
Dajte malo realnosti.
Ljudi niste mi ni najmanje jasni.
Za 1k kn dobijete odličan mob i još jedan na poklon i onda prigovarate. A šta bi vi? Da na poklon dobijete iphone 4 ili još jedan Desire HD?
Dajte malo realnosti.
Bookmarks