Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malo smo neskromni ekipa...onih 300 i kusur 000 nezaposlenih i 70000 onih koji rade i ne dobivaju plaću bi bili super zadovoljni sa bilo čime od ovoga. Ako ništa drugo prodaš.
    Ok, ne bih ni ja bio baš sretan s nekom 5300 ili KF310 ili nedajbože Emporiom, al opet, poklon je i sve drugo mi je sasvim ok ako ništa drugo kao rezervni mob.
    Doduše, rekao sam nikad više pretplata ni na što...

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2010
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao noćni_djelatnik Pregledaj post
    Malo smo neskromni ekipa...onih 300 i kusur 000 nezaposlenih i 70000 onih koji rade i ne dobivaju plaću bi bili super zadovoljni sa bilo čime od ovoga. Ako ništa drugo prodaš.
    Ok, ne bih ni ja bio baš sretan s nekom 5300 ili KF310 ili nedajbože Emporiom, al opet, poklon je i sve drugo mi je sasvim ok ako ništa drugo kao rezervni mob.
    Doduše, rekao sam nikad više pretplata ni na što...
    Kakve veze imaju nezaposleni i oni koji ne primaju plaću sa škartnim mobitelima koje „poklanjaju“ u ovoj jadnoj igri? Koja je to logika da bi bili sretni sa sranj** od mobitela na dar?
    Mislim da bi ti isti bili sretniji kada bi radili i primali plaću prije nego da im tele2 „pokloni“ drugi mobitel pod nikakvim kriterijima uz naplatne uvjete.
    Ključno je da ih zapravo ne dijele nego „umotane“ u lošu ponudu prodaju. Jest poklon, poklon i ne treba poklonjenom konju gledat u zube, ali ovo je daleko od poklona. To je tipična loša navlakuša za ljude koji vole besplatno nešto dobit, više nego kruha pojest. I za one koji su spavali zimski san planirajući ovako ili onako produžiti svoju pretplatu koja se eto baš poklopila s ovom „akcijom“.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2-bon?
    By Biker in forum Tele 2
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 03-01-2008, 17:45
  2. v3x i TELE2
    By trex13 in forum Motorola
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-10-2006, 23:02
  3. mms tele2 help
    By Igor_zgb in forum Tele 2
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-08-2006, 23:49
  4. Tele2.hr
    By ojpi in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-02-2006, 13:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove