Pa ne kuzim kako nisi mogao ugasit wi-fi, ja sam stavljao skidat neke appove s itunesa direktno na jojofonu i samo bi ugasio wi-fi i stajalo bi tako napol dovrseno i onda kad sam opet upalio wi-fi se nastavilo samo i sve 5.
Pa ne kuzim kako nisi mogao ugasit wi-fi, ja sam stavljao skidat neke appove s itunesa direktno na jojofonu i samo bi ugasio wi-fi i stajalo bi tako napol dovrseno i onda kad sam opet upalio wi-fi se nastavilo samo i sve 5.
Bookmarks