Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Hybrid View

  1. #1
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    Možda se može staviti Android na HD2 ali uz dosta posla s tim ROM-ovima. Ja nevidim smisla zašto to raditi.
    Stavljanje Androida na HD2 ne zahtjeva ništa više posla posla od rootanja(bez one click procedure) i stavljanja custom romova. Na HD2 se može stavit Android. Ne vidiš razlog? Imaš posve drugu platformu na svom mobitelu?!

    = Citat = Izvorno postao irmascher Pregledaj post
    ako netko nije u toku, andorid se moze pokrenuti sa HD2 uredaja.... ne radi bas kao na desireu al je upotrebljivo...

    http://www.youtube.com/watch?v=Gqedm-sUBc8

    moj savjet je da uzmes Desire..
    Što smatraš pod tim ne radi kao na Desireu? Ima buildova koji su u potpunosti funkcionalni, dok kod nekih ima još manjih nedostataka(720p snimanje, ledica i sl.).
    Zadnji uredio yager : 21-12-2010 u 12:25

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    BiH
    Mobitel
    I9100,5210,T28,R310,S35
    Operater
    Eronet
    Postova
    564
    Bodovi
    7.708
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Bodovi: 7.708, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    Stavljanje Androida na HD2 ne zahtjeva ništa više posla posla od rootanja(bez one click procedure) i stavljanja custom romova. Na HD2 se može stavit Android. Ne vidiš razlog? Imaš posve drugu platformu na svom mobitelu?!



    Što smatraš pod tim ne radi kao na Desireu? Ima buildova koji su u potpunosti funkcionalni, dok kod nekih ima još manjih nedostataka(720p snimanje, ledica i sl.).
    fali jos fluidnosti prilikom rada... a meni to dosta znaci prilikom potrebe mobitela...
    "all in one"


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Android 2.2 na x8?
    By disco in forum Sony
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 28-11-2010, 22:58
  2. Android 3.0
    By georgy in forum Android
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-07-2010, 10:46
  3. Android SDK
    By rospaya in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 21-08-2008, 10:33
  4. koji mob do 2200kn?
    By pbreaker in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 10-10-2007, 15:49
  5. Mob do 2200kn ?
    By OuttaControl in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 14-02-2006, 23:15

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove