MX 5500 je odlična tipkovnica. Jesi siguran da želiš bežično? Ja osobno sam imao jednom i nikad više, žica je zakon.
Izvorno postao yager MX 5500 je odlična tipkovnica. Jesi siguran da želiš bežično? Ja osobno sam imao jednom i nikad više, žica je zakon. imao sam bežičnu Logitech-ovu. S obzirom na sve što imam na stolu (a što je spojeno kabelima) + papiri, želim što manje žica... Tako da mi "živčane" tipkovnice i miševi na dolaze u obzir...
... HTC Desire -> Sensation -> One (M7) -> Note 3 -> LG G2 -> S6 SM-G920F
Pravila foruma
Bookmarks