= Citat = Izvorno postao miro29 Pregledaj post
prije bi se za iPhone moglo reći da je poluproizvod nego za HTC Desire (HD). Baterija je loša, ali je sve ostalo funkcionalno (za razliku od iPhonea)
a funkcionalnosti se najbolje iskoristi kad je mobitel ugasen jer je baterija crkla LOL