Izvorno postao miro29 prije bi se za iPhone moglo reći da je poluproizvod nego za HTC Desire (HD). Baterija je loša, ali je sve ostalo funkcionalno (za razliku od iPhonea) a funkcionalnosti se najbolje iskoristi kad je mobitel ugasen jer je baterija crkla LOL
www.medvescak.com
Pravila foruma
Bookmarks