Našao to što si rekao i postavke su od HT-a , a i nemam opcije za homepage, ali tu se svakako ne nalazi. Koliko sam surfao po stranim forumima, moram upisati XML na određeno mjesto ili editirati postojeći.
Našao to što si rekao i postavke su od HT-a , a i nemam opcije za homepage, ali tu se svakako ne nalazi. Koliko sam surfao po stranim forumima, moram upisati XML na određeno mjesto ili editirati postojeći.
Camera Obscura - the best camera ever :)
Bookmarks