Dal je moguće da se ekran netreba svaki put palit na Power Button, pa tek tada slide to unlock?
ja bi htio da samo napraviim slide i da radim na mobu
Dal je moguće da se ekran netreba svaki put palit na Power Button, pa tek tada slide to unlock?
ja bi htio da samo napraviim slide i da radim na mobu
Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(
Bookmarks