Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 193

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Mobitel
    iPhone 4
    Operater
    T-mobile
    Postova
    229
    Bodovi
    3.644
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Bodovi: 3.644, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moj telefon je radio super bez ikakvih smrzavanja, ali wifi mu nije dobar. No danas sam otkrio da na mojem ruteru niti jedan iphone ne radi kako treba.
    Sto se tice HTC-a to ti nista ne znaci da ce mobitel raditi dobro. I HTC i Nokia imaju isto puno kvarova kao i iphone itd. No razlika je u tome sto HTC ima najsugaviji servis na planeti.
    Neka se pomoli da mu ne crkne jer servis jako cesto ne priznaje garancije vec krivi ljude da su oni ostetili telefon itd.... Samo provjeri pod windows mobile rubriku Agrammservis iskustva.

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    SocialVeteranOverdriveTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2008
    Mobitel
    Galaxy S7 Edge
    Operater
    Vip®
    Postova
    2.620
    Bodovi
    28.054
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Bodovi: 28.054, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Joker2206 Pregledaj post
    Moj telefon je radio super bez ikakvih smrzavanja, ali wifi mu nije dobar. No danas sam otkrio da na mojem ruteru niti jedan iphone ne radi kako treba.
    Sto se tice HTC-a to ti nista ne znaci da ce mobitel raditi dobro. I HTC i Nokia imaju isto puno kvarova kao i iphone itd. No razlika je u tome sto HTC ima najsugaviji servis na planeti.
    Neka se pomoli da mu ne crkne jer servis jako cesto ne priznaje garancije vec krivi ljude da su oni ostetili telefon itd.... Samo provjeri pod windows mobile rubriku Agrammservis iskustva.
    Ovisi o posiljci mobitela.
    Recimo, Nokia XM 5800 kada je dosla u Hrv. imala je problema sa zvucnikom za razgovor i puno ljudi je to reklamiralo.
    Onda na N97 su se ljudi zalili da im nije enter radio.
    Mislim, svakakvih gresaka je bilo.
    "Because the people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do" S. Jobs


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. [n70] nTorch i ostali programi
    By dodo_88 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 11-11-2007, 12:02
  2. ICQ i ostali IM na symbianu
    By KaKaV NeReD in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 31-08-2005, 23:43
  3. SMS - AutoCleanUp i ostali sms problemi
    By htom in forum Općenito
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-02-2005, 15:47
  4. Ostali...
    By Jamal in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-06-2003, 14:03

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove