Da sad ne otvaram novu temu, otici cu malo u off. Uskoro mi istice pretplata, pa bih htio kupit cetvorku, ali znam da je za 3G postojala ona provjera platezne sposobnosti ili kako se to vec znalo i da nisu dali ajfon na starog jer par puta nije platio racun za svoj mob na vrijeme pa smo probali na mene, studetna i uspjelo je. Kao sto sam rekao, student sam i nikad nisam platio racun do 20. u mjesecu![]()
, hoce li mi dati četvorku?


Odgovori uz citat
Bookmarks