i ja sam sad odlučio kupiti externu,tako da uz ovu internu imam i externu znači dvostruki kapacitet,tako da ako neko ima te externe da kaže dojmove,čak sam mislio sam napraviti tu externu bateriju od ovih običnih punjivih AA baterija
(Onaj koji Zna Znanje=No Pain No Game)
..ja sam kupio externu bateriju od 1900mAh ..externa baterija može skoro 2 puta napuniti bateriju ,a napuni mobitel za cca 2 sata i drži gotovo kao da je punjena na struju ...baterija je Li-Polimer,tako da je vrlo lagana i što je bitno može se razgovarati dok se baterija (na mobitelu) puni,jeste da je malo nezgrapno ali u situacijama kad je baterija prazna nije problem...
..kupljena na e-bay za 10-tak dolara i samo napomena gledajte da vam je izlaz punjenja OUT=800mAh...
evo ovu sam ja kupio
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...=STRK:MEWNX:IT
Bookmarks