Do kraja tjedna bi trebao profunkcionirati software za otključavanje HTC Wildfire. Javio mi lik koji otključava mobitele, tu s varaždinskog područja. Nazvat ću ga krajem tjedna i javiti na forum rezultat.

Inače, zatražio sam kod sa www.htcsimunlock.com. Nisu se niti udostojili poslati kod koji ne radi, tako da i ja sad čekam odgovor "support službe" o povratu love.