Ne isplati se, a postupak je jednako bolan (po novcanik) kao i na svakoj drugoj mrezi!
Mozda da pokusa nekome dati da taj broj na koristenje jos godinu dana i da ta osoba placa racune?
Ne isplati se, a postupak je jednako bolan (po novcanik) kao i na svakoj drugoj mrezi!
Mozda da pokusa nekome dati da taj broj na koristenje jos godinu dana i da ta osoba placa racune?
Bookmarks