ramone,ja sam par postova prije odg nA tvoje pitanje... ne radit backup i sve ce radit![]()
ramone,ja sam par postova prije odg nA tvoje pitanje... ne radit backup i sve ce radit![]()
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Ok, ok, hvala!
E, a daj mi samo reci - kad ga spojim ko "novi iphone" - što će biti sam svim podacima koji su mi u iTunesu spremljeni kao backup "starog iphonea"? hoću li moći, nakon dizanja "novog iphonea", napravit sinkronizaciju sa starim aplikacijama/kontaktima/muzikom, jelda??
Sorry ako su pitanja jadna, ali nebih htio izgubiti podatke, pa ipak pitam prije nego išta više napravim![]()
Bookmarks